Sunday 17 November @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
AHDUK 3 -v- 5 Medway Assassins 10:00 Junior
Chippy Trixsters 7 -v- 1 Crusader Kings 11:00 Junior
Brighton Stormers 6 -v- 2 South Coast Bandits 12:00 Senior Division 2
AHDUK 7 -v- 5 London Knightz 13:00 Youth
Havering Hawks 9 -v- 2 Crusader Kings 14:00 Senior Division 2
Team GB U19 3 -v- 2 South Coast Bandits 15:00 Senior Division 2
Crusader Kings 1 -v- 12 Brighton Stormers 16:00 Senior Division 2
Havering Hawks 3 -v- 6 Team GB U19 17:00 Senior Division 2
Sunday 10 November @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Avalanche 2 -v- 7 Crusader Lionhearts 08:00 Pee Wee
Avalanche 18 -v- 1 Chelmsford Hylanders 09:00 Youth
Avalanche 2 -v- 6 Medway Assassins 10:00 Pee Wee
Avalanche 5 -v- 1 Oxford Tornadoes 11:00 Youth
Chippy Trixsters 0 -v- 19 Crusader Lionhearts 12:00 Pee Wee
Chelmsford Hylanders 1 -v- 4 Medway Assassins 13:00 Youth
Medway Assassins 14 -v- 8 Oxford Storm 14:00 Pee Wee
Oxford Tornadoes 6 -v- 5 Medway Assassins 15:00 Youth
Chippy Trixsters 2 -v- 13 Oxford Storm 16:00 Pee Wee
Sunday 3 November @ Cardiff
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Cardiff Panthers 7 -v- 1 Original Raiders 09:00 Vets
Mongrels 4 -v- 5 Phoenix SHC 09:50 Vets
Brighton Rock 3 -v- 5 Rink Rat Revolution 10:40 Vets
Mongrels 7 -v- 0 Original Raiders 11:30 Vets
Cardiff Panthers 3 -v- 8 Brighton Rock 12:20 Vets
Phoenix SHC 1 -v- 6 Rink Rat Revolution 13:10 Vets
Mongrels 3 -v- 8 Cardiff Panthers 14:00 Vets
Brighton Rock 17 -v- 2 Original Raiders 14:50 Vets
Mongrels 0 -v- 8 Rink Rat Revolution 15:40 Vets
Phoenix SHC 7 -v- 8 Cardiff Panthers 16:30 Vets
Saturday 2 November @ Cardiff
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Cardiff Panthers 4 -v- 6 Phoenix SHC 10:00 Vets
Brighton Rock 0 -v- 5 Rink Rat Revolution 10:50 Vets
Original Raiders 1 -v- 10 Mongrels 11:40 Vets
Rink Rat Revolution 3 -v- 2 Phoenix SHC 12:30 Vets
Cardiff Panthers 2 -v- 4 Mongrels 13:20 Vets
Phoenix SHC 2 -v- 3 Brighton Rock 14:10 Vets
Rink Rat Revolution 17 -v- 0 Original Raiders 15:00 Vets
Mongrels 1 -v- 9 Brighton Rock 15:50 Vets
Phoenix SHC 8 -v- 3 Original Raiders 16:40 Vets
Cardiff Panthers 1 -v- 2 Rink Rat Revolution 17:30 Vets
Friday 1 November @ Cardiff
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
  -v-   12:40 Vets
Sunday 20 October @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Avalanche 5 -v- F Crusader Saracens 10:00 Youth
AHDUK 6 -v- 5 London Knightz 11:00 Youth
Avalanche 7 -v- 6 London Knightz 13:00 Youth
AHDUK 5 -v- F Crusader Saracens 14:00 Youth
Sunday 6 October @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Oxford Hurricanes 9 -v- 6 Crusader Kings 09:00 Junior
South Coast Bandits F -v- 5 Team GB U19 10:00 Senior Division 2
AHDUK 6 -v- 2 Crusader Kings 11:00 Junior
Team GB U19 12 -v- 3 Oxford Cyclones 12:00 Senior Division 2
Crusader Kings 5 -v- F South Coast Bandits 13:00 Senior Division 2
AHDUK 11 -v- 1 Oxford Hurricanes 14:00 Junior
Crusader Kings 3 -v- 2 Oxford Cyclones 16:00 Senior Division 2
Sunday 29 September @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
AHDUK 19 -v- 1 Chippy Trixsters 08:00 Youth
London Knightz 6 -v- 0 Chippy Trixsters 09:00 Junior
Medway Assassins 2 -v- 12 AHDUK 10:00 Youth
Cardiff Panthers 10 -v- 1 London Knightz 11:00 Senior Playoffs
Medway Assassins 11 -v- 4 Chippy Trixsters 12:00 Youth
AHDUK 6 -v- 3 London Knightz 13:00 Junior
London Street Warriors 5 -v- 2 Borehamwood Crusaders 14:00 Senior Playoffs
AHDUK 5 -v- F Chippy Trixsters 15:00 Junior
Cardiff Panthers 9 -v- 0 London Knightz 16:00 Senior Playoffs
London Street Warriors 4 -v- 1 Borehamwood Crusaders 17:00 Senior Playoffs
Saturday 28 September @ Swanley
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
LK Bandits F -v- 5 Crusader Lionhearts 14:30 Pee Wee
London Knightz 6 -v- 3 Crusader Kings 15:20 Junior
London Knightz 12 -v- 3 Crusader Saracens 16:10 Youth
London Knightz 3 -v- 1 Borehamwood Crusaders 17:00 Senior Division 1
Sunday 22 September @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
LK Bandits 0 -v- 22 Medway Assassins 09:00 Pee Wee
Chelmsford Hylanders F -v- 5 Crusader Saracens 10:00 Youth
Oxford Storm 6 -v- 13 Medway Assassins 11:00 Pee Wee
Chelmsford Hylanders F -v- 5 London Knightz 12:00 Youth
Medway Assassins 6 -v- 4 Crusader Lionhearts 13:00 Pee Wee
LK Bandits 3 -v- 27 Oxford Storm 14:00 Pee Wee
London Knightz 15 -v- 1 Medway Assassins 15:00 Youth
Sunday 15 September @ Cardiff
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Oxford Thunder F -v- 5 Cardiff Panthers 10:00 Senior Division 1
Oxford Thunder F -v- 5 Raiders 11:15 Senior Division 1
Cardiff Panthers 5 -v- F Raiders 12:30 Senior Division 1
Saturday 14 September @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Original Raiders 1 -v- 5 Brighton Rock 10:00 Vets
Rink Rat Revolution 2 -v- 4 Cardiff Panthers 10:50 Vets
Phoenix SHC 11 -v- 2 Mongrels 11:40 Vets
Original Raiders 3 -v- 8 Cardiff Panthers 12:30 Vets
Brighton Rock 2 -v- 3 Phoenix SHC 13:20 Vets
Rink Rat Revolution 1 -v- 6 Mongrels 14:10 Vets
Brighton Rock 4 -v- 1 Cardiff Panthers 15:00 Vets
Original Raiders 0 -v- 9 Phoenix SHC 15:50 Vets
Brighton Rock 5 -v- 1 Mongrels 16:40 Vets
Original Raiders 2 -v- 9 Rink Rat Revolution 17:30 Vets
Sunday 8 September @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Chelmsford Hylanders F -v- 5 Oxford Tornadoes 09:00 Youth
Avalanche 14 -v- 0 Chippy Trixsters 10:00 Pee Wee
London Knightz 1 -v- 3 London Street Warriors 11:00 Senior Division 1
Avalanche 9 -v- 2 LK Bandits 12:00 Pee Wee
Oxford Tornadoes 4 -v- 7 Chippy Trixsters 13:00 Youth
LK Bandits 4 -v- 3 Chippy Trixsters 14:00 Pee Wee
Cardiff Panthers 4 -v- 6 London Street Warriors 14:00 Senior Division 1
Chippy Trixsters 5 -v- F Chelmsford Hylanders 15:00 Youth
Raiders F -v- 5 London Street Warriors 16:00 Senior Division 1
Cardiff Panthers 2 -v- 2 London Knightz 17:00 Senior Division 1
Sunday 1 September @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Oxford Hurricanes 2 -v- 4 Medway Assassins 09:00 Junior
Avalanche 4 -v- 5 AHDUK 10:00 Youth
Havering Hawks 8 -v- 4 Oxford Cyclones 11:00 Senior Division 2
Avalanche 9 -v- 6 Medway Assassins 12:00 Youth
Oxford Hurricanes 4 -v- 9 Chippy Trixsters 13:00 Junior
Borehamwood Crusaders 6 -v- 7 Cardiff Panthers 13:30 Senior Division 1
AHDUK 11 -v- 2 Medway Assassins 14:00 Youth
Havering Hawks 6 -v- 7 Brighton Stormers 15:00 Senior Division 2
Medway Assassins 2 -v- 7 Chippy Trixsters 16:00 Junior
Oxford Cyclones 1 -v- 10 Brighton Stormers 17:00 Senior Division 2
Tuesday 13 August @ Swanley
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
London Street Warriors 2 -v- 4 Borehamwood Crusaders 19:00 Senior Division 1
Sunday 28 July @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Team GB U19 2 -v- 0 Crusader Kings 09:00 Senior Division 2
Havering Hawks 3 -v- 5 Brighton Stormers 10:00 Senior Division 2
Borehamwood Crusaders 5 -v- F Raiders 11:00 Senior Division 1
London Knightz 4 -v- 1 Oxford Thunder 12:00 Senior Division 1
Team GB U19 8 -v- 1 Brighton Stormers 13:00 Senior Division 2
South Coast Bandits 9 -v- 3 Crusader Kings 14:00 Senior Division 2
London Knightz 5 -v- F Raiders 15:00 Senior Division 1
Oxford Thunder 3 -v- 16 Borehamwood Crusaders 16:00 Senior Division 1
South Coast Bandits 2 -v- 7 Havering Hawks 17:00 Senior Division 2
Saturday 27 July @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Borehamwood Crusaders 3 -v- 2 London Street Warriors 10:00 Senior Division 1
Sunday 21 July @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
AHDUK 7 -v- 0 Avalanche 09:00 Youth
Oxford Hurricanes 5 -v- 13 Chippy Trixsters 10:00 Junior
Cardiff Panthers 10 -v- 0 Raiders 10:00 Senior Division 1
AHDUK 14 -v- 0 Chelmsford Hylanders 11:00 Youth
Cardiff Panthers 3 -v- 2 Borehamwood Crusaders 11:15 Senior Division 1
Crusader Kings 1 -v- 8 Chippy Trixsters 12:00 Junior
Raiders 0 -v- 9 London Knightz 12:15 Senior Division 1
Chelmsford Hylanders 2 -v- 7 Avalanche 13:00 Youth
Raiders 3 -v- 12 Borehamwood Crusaders 13:30 Senior Division 1
Oxford Hurricanes 1 -v- 6 London Knightz 14:00 Junior
Cardiff Panthers 9 -v- 3 London Knightz 14:30 Senior Division 1
Crusader Kings 6 -v- 5 Medway Assassins 15:00 Junior
Chippy Trixsters 3 -v- 7 AHDUK 16:00 Junior
London Knightz 10 -v- 2 Medway Assassins 17:00 Junior
Sunday 14 July @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
LK Bandits 2 -v- 12 Avalanche 09:00 Pee Wee
Medway Assassins 19 -v- 1 Chippy Trixsters 10:00 Pee Wee
Crusader Saracens 5 -v- 3 Chelmsford Hylanders 11:00 Youth
LK Bandits 8 -v- 5 Chippy Trixsters 12:00 Pee Wee
Medway Assassins 3 -v- 3 Avalanche 13:00 Pee Wee
Chippy Trixsters 2 -v- 9 Avalanche 14:00 Youth
Medway Assassins 6 -v- 2 Crusader Saracens 15:00 Youth
Chelmsford Hylanders 5 -v- 7 Chippy Trixsters 16:00 Youth
Avalanche 7 -v- 1 Medway Assassins 17:00 Youth
Saturday 6 July @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Crusader Lionhearts 5 -v- F LK Bandits 12:15 Pee Wee
Crusader Kings 3 -v- 2 London Knightz 13:15 Junior
Crusader Saracens 8 -v- 4 London Knightz 14:15 Youth
Borehamwood Crusaders 4 -v- 4 London Knightz 15:15 Senior Division 1
Sunday 9 June @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Crusader Lionhearts 3 -v- 1 Medway Assassins 09:00 Pee Wee
Team GB U19 5 -v- 5 Havering Hawks 10:00 Senior Division 2
Crusader Saracens 2 -v- 0 Medway Assassins 11:00 Youth
Chippy Trixsters 0 -v- 18 Medway Assassins 12:00 Pee Wee
Oxford Cyclones 3 -v- 5 Team GB U19 13:00 Senior Division 2
Chippy Trixsters 0 -v- 21 Crusader Lionhearts 14:00 Pee Wee
Chippy Trixsters 4 -v- 1 Crusader Saracens 15:00 Youth
Havering Hawks 4 -v- 4 South Coast Bandits 16:00 Senior Division 2
Chippy Trixsters 4 -v- 2 Medway Assassins 17:00 Youth
South Coast Bandits 8 -v- 2 Oxford Cyclones 18:00 Senior Division 2
Sunday 19 May @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Avalanche 13 -v- 2 Oxford Tornadoes 09:00 Youth
Chippy Trixsters 3 -v- 12 AHDUK 10:00 Youth
Avalanche 6 -v- 3 Oxford Storm 11:00 Pee Wee
Chippy Trixsters 2 -v- 13 London Knightz 12:00 Youth
Crusader Saracens 2 -v- 14 Avalanche 13:00 Youth
Avalanche 14 -v- 0 Chippy Trixsters 14:00 Pee Wee
Oxford Tornadoes 1 -v- 12 London Knightz 15:00 Youth
Crusader Saracens 0 -v- 9 AHDUK 16:00 Youth
Oxford Storm 24 -v- 0 Chippy Trixsters 17:00 Pee Wee
Sunday 12 May @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Crusader Lionhearts 6 -v- 5 Oxford Storm 09:00 Pee Wee
Crusader Saracens 4 -v- 3 Chippy Trixsters 10:00 Youth
Medway Assassins 6 -v- 0 Crusader Kings 11:00 Junior
Oxford Storm 17 -v- 3 LK Bandits 12:00 Pee Wee
Oxford Tornadoes 4 -v- 6 Chippy Trixsters 13:00 Youth
Borehamwood Crusaders 4 -v- 2 Oxford Thunder 14:00 Senior Division 1
Crusader Saracens 6 -v- 0 Oxford Tornadoes 15:00 Youth
London Street Warriors 9 -v- 1 Oxford Thunder 16:00 Senior Division 1
Sunday 14 April @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
London Knightz 2 -v- 3 Avalanche 08:00 Youth
London Street Warriors 2 -v- 7 Cardiff Panthers 09:00 Senior Division 1
Avalanche 6 -v- 4 Chippy Trixsters 10:00 Youth
Oxford Thunder 1 -v- 6 Cardiff Panthers 11:00 Senior Division 1
London Knightz 1 -v- 4 Chippy Trixsters 12:00 Youth
Oxford Storm 2 -v- 6 Avalanche 13:00 Pee Wee
London Street Warriors 11 -v- 0 Raiders 14:00 Senior Division 1
Oxford Storm 3 -v- 7 Crusader Lionhearts 15:00 Pee Wee
Oxford Thunder 6 -v- 3 Raiders 16:00 Senior Division 1
Crusader Lionhearts 9 -v- 3 Avalanche 17:00 Pee Wee
Sunday 7 April @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Oxford Cyclones 3 -v- 2 Crusader Kings 09:00 Senior Division 2
Medway Assassins 40 -v- 0 LK Bandits 10:00 Pee Wee
London Knightz 9 -v- 1 Oxford Hurricanes 11:00 Junior
Medway Assassins 7 -v- 4 Chelmsford Hylanders 12:00 Youth
Oxford Cyclones 2 -v- 13 Havering Hawks 13:00 Senior Division 2
London Knightz 13 -v- 1 Chelmsford Hylanders 14:00 Youth
Medway Assassins 19 -v- 1 Oxford Hurricanes 15:00 Junior
Crusader Kings 1 -v- 3 Havering Hawks 16:00 Senior Division 2
Sunday 24 March @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Crusader Kings 0 -v- 6 Team GB U19 09:00 Senior Division 2
Medway Assassins 10 -v- 5 AHDUK 10:00 Junior
Crusader Kings 1 -v- 7 Brighton Stormers 11:00 Senior Division 2
Medway Assassins 5 -v- 2 London Knightz 12:00 Junior
AHDUK 5 -v- F Oxford Tornadoes 13:00 Youth
Brighton Stormers 8 -v- 1 Team GB U19 14:00 Senior Division 2
Chelmsford Hylanders 5 -v- F Oxford Tornadoes 15:00 Youth
London Knightz 4 -v- 1 AHDUK 16:00 Junior
Chelmsford Hylanders 5 -v- 16 AHDUK 17:00 Youth
Sunday 17 March @ Hatfield Leisure Centre
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
London Knightz 13 -v- 5 Medway Assassins 08:30 Youth
London Knightz 0 -v- 8 London Street Warriors 09:30 Senior Division 1
London Knightz 8 -v- 2 Chippy Trixsters 10:30 Junior
Medway Assassins 10 -v- 3 Oxford Tornadoes 11:30 Youth
London Knightz 4 -v- 6 Oxford Thunder 12:30 Senior Division 1
Medway Assassins 7 -v- 8 Chippy Trixsters 13:30 Junior
London Knightz 10 -v- 3 Oxford Tornadoes 14:30 Youth
London Street Warriors 13 -v- 5 Oxford Thunder 15:30 Senior Division 1
Sunday 10 March @ Bordon
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Home Team Away Team Time Age Group \ Division
Crusader Saracens 0 -v- 1 Oxford Tornadoes 09:00 Youth
Brighton Stormers 7 -v- 4 Oxford Cyclones 10:00 Senior Division 2
AHDUK 9 -v- 2 Oxford Tornadoes 11:00 Youth
AHDUK 5 -v- 4 Oxford Hurricanes 12:00 Junior
South Coast Bandits 3 -v- 3 Brighton Stormers 13:00 Senior Division 2
Crusader Kings 2 -v- 7 AHDUK 14:00 Junior
South Coast Bandits 7 -v- 3 Oxford Cyclones 15:00 Senior Division 2
Crusader Kings 6 -v- 3 Oxford Hurricanes 16:00 Junior