Fixtures

Sunday 10 March
Brighton Stormers 10:00 Oxford Cyclones Senior Division 2
AHDUK 11:00 Oxford Tornadoes Youth
AHDUK 12:00 Oxford Hurricanes Junior
South Coast Bandits 13:00 Brighton Stormers Senior Division 2
Crusader Kings 14:00 AHDUK Junior
South Coast Bandits 15:00 Oxford Cyclones Senior Division 2
Sunday 17 March
Sunday 24 March
Crusader Kings 09:00 Team GB U19 Senior Division 2
Medway Assassins 10:00 AHDUK Junior
Crusader Kings 11:00 Brighton Stormers Senior Division 2
AHDUK 13:00 Oxford Tornadoes Youth
Brighton Stormers 14:00 Team GB U19 Senior Division 2
London Knightz 16:00 AHDUK Junior
Sunday 7 April
Sunday 14 April
London Knightz 08:00 Avalanche Youth
London Street Warriors 09:00 Cardiff Panthers Senior Division 1
Oxford Thunder 11:00 Cardiff Panthers Senior Division 1
Oxford Storm 13:00 Avalanche Pee Wee
London Street Warriors 14:00 Raiders Senior Division 1
Oxford Thunder 16:00 Raiders Senior Division 1
Sunday 12 May
Sunday 19 May
Chippy Trixsters 10:00 AHDUK Youth
Avalanche 11:00 Oxford Storm Pee Wee
Avalanche 14:00 Chippy Trixsters Pee Wee
Crusader Saracens 16:00 AHDUK Youth
Sunday 9 June
Team GB U19 10:00 Havering Hawks Senior Division 2
Oxford Cyclones 13:00 Team GB U19 Senior Division 2
Havering Hawks 16:00 South Coast Bandits Senior Division 2
South Coast Bandits 18:00 Oxford Cyclones Senior Division 2
Sunday 14 July
LK Bandits 09:00 Avalanche Pee Wee
LK Bandits 12:00 Chippy Trixsters Pee Wee
Medway Assassins 13:00 Avalanche Pee Wee
Sunday 21 July
AHDUK 09:00 Avalanche Youth
Cardiff Panthers 10:00 Raiders Senior Division 1
Cardiff Panthers 11:15 Borehamwood Crusaders Senior Division 1
Raiders 12:15 London Knightz Senior Division 1
Raiders 13:30 Borehamwood Crusaders Senior Division 1
Cardiff Panthers 14:30 London Knightz Senior Division 1
Chippy Trixsters 16:00 AHDUK Junior
Sunday 28 July
Team GB U19 09:00 Crusader Kings Senior Division 2
Havering Hawks 10:00 Brighton Stormers Senior Division 2
Borehamwood Crusaders 11:00 Raiders Senior Division 1
London Knightz 12:00 Oxford Thunder Senior Division 1
Team GB U19 13:00 Brighton Stormers Senior Division 2
South Coast Bandits 14:00 Crusader Kings Senior Division 2
London Knightz 15:00 Raiders Senior Division 1
Oxford Thunder 16:00 Borehamwood Crusaders Senior Division 1
South Coast Bandits 17:00 Havering Hawks Senior Division 2